Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Alüminyum Hurda

aluminyum-hurda.jpg

Eskişehir hurda fiyatları arasında hem alıcıyı hem de satıcıyı koruyan rakamlarla çalışan Reho Hurda, kullanım alanı bir hayli yaygın olan alüminyum hurdaları alım satımında da hizmetinizdedir. Elinizdeki hurdalar için bizimle iletişime geçtiğinizde, ekibimiz araçlarla adresinize ulaşır, hurdanın tartılmasını da hallederek nakit olarak ödemeyi yapıp işlemi tamamlar.

Satıcının veya alıcının görebileceği şekilde hassas terazilerle hurdaları tartan ekibimiz, tamamen dürüstlükle çalışmaktadır. Reşo Hurda Metal, hurdanızın miktarına uygun olarak araç yönlendirerek her miktarda hurdayı taşıma kapasitesine sahiptir. Boyalı, boyasız, yumuşak veya sert her alüminyum hurdası için Eskişehir’in her yerinden bize ulaşabilirsiniz.

Alüminyum hurdası olarak sayılan, hurda soğutucular, hurda mutfak gereçleri, hurda araba parçaları, hurda motosiklet, hurda bisiklet, hurda spot, hurda jant, hurda içecek kutuları, hurda alüminyum tabela gibi her çeşit Eskişehir alüminyum hurda alımı ve satımı konusunda detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. 

Reşo Hurda Metal İletişim Bilgileri

Adres: Sanayi Çarşısı Şenel Sok. No: 29 Eskişehir

Gsm: 0537 670 31 78

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım