Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Fabrika Hurdası

fabrika-hurda.jpg

Fabrika hurdası, üretim tezgahlarından, cnc tezgahlarından çıkan artıklar, talaşlar veya hatalı üretimlerden oluşan hurdalardır. Metal, plastik, alüminyum, bakır gibi her elementten ürünü değerinde alan Reşo Hurda Metal,  Eskişehir hurda firmaları arsında uzun yıllardır güvenle hizmet vermektedir.

Firmamız, devamlı olarak hurda çıkaran fabrikalara isteğe göre konteyner bırakarak konteynerler dolduğunda toplu olarak alım yapılmaktadır. Adresten alım ve tartım işlemlerini üstlenen ekibimiz her birini şeffaflık ilkesine bağlı olarak titizlikle gerçekleştirir.  

Fabrika sökümü, sadece profesyonel hurdacılar tarafından verilen bir hizmettir. Bir fabrika, depo, spor tesisleri, stadyum, bina, üretim tesisi sökümü yapılırken buradan yüzlerce, binlerce hurda ürün çıkabilir. Bunlar atıl bırakıldığında hiçbir işe yaramayacakken doğru değerlendirilirse sizin için fayda sağlayabileceği gibi doğaya da ekonomiye de kazandırılabilir. 


Fabrika hurdası olarak söküm esnasında çıkarılabilecek hurda su deposu, tankı, hurda çatı, kalorifer kazanı, hurda kablolarının en iyi fiyat garantisi ile alım satım işlemleri için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. 
 

Reşo Hurda Metal İletişim Bilgileri

Adres: Sanayi Çarşısı Şenel Sok. No: 29 Eskişehir

Gsm: 0537 670 31 78

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım