Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Kablo Hurdası

kablo-hurda.jpg

Reşo Hurda Metal, Eskişehir hurdacılar arasında uzun yıllardır güvenle alım satım yapan bir hurdacıdır. Kablo hurdası gibi çok fazla bulunurluğu olan maddeleri toplayarak hem çevreye fayda sağlayıp hem de ekonomiye katkıda bulunan firmamız, her hurda çeşidi için güncel fiyatları baz alarak işlem yapmaktadır.

Elektrik elektronik sanayisinin vazgeçilmez bir ürünü olan kablolar çok sık kullanıldığı için çok da sık hurdaya çıkarlar.  İçerisinde bakır veya alüminyum iletken tel olan kablolar geri dönüşüm için değerlidir.  Bakır madeninin ülkemizde az bulunan bir maden olduğunu da göz önünde bulundurursak her bakır özellikli maddenin hurdacılar vasıtasıyla geri dönüşüm zincirine katılması sağlanmalıdır.  Bizler Reşo Hurda olarak bir daireden çıkan kabloları da bir fabrikadan çıkabilecek kilolarca tonlarca hurda kabloyu da gelip adresinizden alıyoruz. Hassas tartılarda tartarak alım esnasında hiçbir kayıp yaşamadan atıl ürünlerden gelir elde etmenizi sağlıyoruz.

Eskişehir kablo hurda alımında güvenilir bir hurdacı ile çalışmak, hurdalarınızı değerinde satmak ve ekonomik fiyatlarla kablo hurdası almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Reşo Hurda Metal İletişim Bilgileri

Adres: Sanayi Çarşısı Şenel Sok. No: 29 Eskişehir

Gsm: 0537 670 31 78

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım