Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Pirinç Hurda

pirinc-hurda.jpg

Pirinç hurdası, sarı hurda olarak da bilinen kıymetli hurda çeşitlerinden biridir. Sarı pirinç, saksafon, trombon gibi müzik aletlerin yapımında, musluklarda, vidalarda, dolaplar, kitaplıklar, kapılar hatta mobilya ayaklarında kullanılan, dolayısıyla da sık ortaya çıkan bir hurda çeşididir.  Reşo Hurda, her alaşım oranında hurda pirinci adresinizden gelip alır. Hurdanın miktarına göre araç getirebilecek kapasiteye sahip olan firmamız güncel pirinç hurdası fiyatları üzerinden hizmet verir.

Eskişehir pirinç hurdacısı olarak bakır ile çinkonun karışımından oluşan bu madenin bulunabileceği, pim, cıvata, pirinç aksesuar, pirinç mobilya, pirinç mutfak gereçlerini değerinde almaktayız. Hurda satışı da yaptığımız iş yerimizde kurşunlu pirinç, amiral pirinç, alfa pirinç, beta pirinç, alüminyum bazlı pirinç, sarı pirinç, kurşunlu pirinç gibi her tür pirinç hurdayı ekonomik fiyatlarla bulabilirsiniz. 

Siz de elinizde bulunan işleviniz yitirmiş ürünler için güvenilir bir Eskişehir hurdacı arıyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Reşo Hurda Metal İletişim Bilgileri

Adres: Sanayi Çarşısı Şenel Sok. No: 29 Eskişehir

Gsm: 0537 670 31 78

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım