Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Hakkımızda

Eskişehir hurdacı Reşo, işini özenle yapan, her hurdayı her zaman piyasa değerinde alıp satan bir hurdacıdır. Hurdacılık sektörüyle birlikte büyüyen geri dönüşümün ülkemize ve doğaya sağladığı kazançların bilincinde olan firmamız, bu sebeple her çeşit hurdayı alarak doğaya kazandırır. İnşaat atıkları, üretim atıkları, fabrika atıkları, yenileme atıkları gibi geri dönüşüme kazandırılabilecek nitelikteki her malzemeyi almaktayız.

 

Eskişehir hurda alım satım kapsamında Eskişehir ve çevre illere ulaşarak her hurdayı alan ekibimiz, iş güvenliğini gözeterek özel araçlarla hurdaları toplar. Müşteri memnuniyeti üzerine kurgulanan iş planımızda söz verdiğimiz tarih ve saatte adresinize gelerek hizmet vermekteyiz.

 

Özel araçlarımızla bakır, alüminyum, krom, pirinç gibi her hurdayı gelip adresinizden alıyor, ödemelerimizi dürüstlük çerçevesinde anında ve nakit olarak gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız hassas tartılar sayesinde aldığımız ve sattığımız her malzemede titizliğimizi koruyoruz. Eskişehir hurda alım satım firması olarak piyasayı her gün yakından izliyor, her zaman değerinde fiyatlarla hizmet verip, hurda alıyoruz.

 

Reşo Hurda, hurdacı olarak sektöre girişinden bu yana her zaman büyüyerek kaliteli bir hizmet vermeye çalışmıştır. Hurda sektöründe talep olan her çeşit hurda, Reşo Hurda tarafından toplanmaktadır. Ayrıca firma olarak Eskişehir merkez ve tüm ilçelerine ulaşabilecek araç kapasitemiz bulunmaktadır.

 

Reşo Hurda Metal İletişim Bilgileri

Adres: Sanayi Çarşısı Şenel Sok. No: 29 Eskişehir

Gsm: 0537 670 31 78

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım