Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Reşo Hurda Metal

Hizmetlerimiz

Demir Hurda

demir-hurda.jpg

Eskişehir hurda demir için en iyi fiyat güvencesi Reşo Hurda tarafından verilmektedir.  Hurda demir olarak geçen dkp hurdaları, sac artığı, pik döküm, ekstra, demir talaşı olarak bilinen hurda çeşitleri en fazla karşılaşılan hurda çeşitlerindendir. İnşaatlarda, fabrikalardan, bina yıkımlarından çıkan hurda demirler, Eskişehir hurda firması olan Reşo Hurda tarafından adresinizden değeri karşılığında nakit olarak alınmaktadır.

İnşaatlarda, otomotiv fabrikalarında ve sanayilerine oto servislerde, süs eşyalarında, mutfak ve banyo gereçlerinde karşılaşabileceğiniz demir hurdaların alım ve satımı için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Reşo Hurda, Eskişehir’in her yerinden çelik hurdası, hurda demir boru, hurda levha, hurda demir makine, döküm soba hurdası, demir çit, bahçe kapısı, hurda bisiklet, hurda kalorifer peteği, hurda ferforjeleri özel araçlarla almaktadır. Bir parçadan tonlarca demire kadar hepsinin güncel Eskişehir hurda demir fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Reşo Hurda Metal İletişim Bilgileri

Adres: Sanayi Çarşısı Şenel Sok. No: 29 Eskişehir

Gsm: 0537 670 31 78

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım